Дзвоніть нам
Vodafone 099-720-0293
Київстар   097-718-4120
Life             063-349-0952

Словники та довідники

Людина не може зберігати в пам'яті все: справжні і минулі події, цифри, дати, факти, імена, назви. І якщо Вам потрібна відповідь на питання чи якась довідка, на допомогу приходять словники і довідники які Ви можете купити в нашому магазині «Робочі зошити і підручники».

Словник - це книга, що містить перелік слів, розташованих в певному порядку (зазвичай за алфавітом), з тлумаченнями на тій же мові або з перекладом на іншу мову.

Дуже важко уявити собі, що було б в нашому житті без словників і довідників. Десь би ми змогли знайти значення нового нам слова, пояснення якоїсь події? Багато хто користується словниками і довідниками: учні

та студенти, перекладачі, фахівці, що працюють в різних сферах діяльності.У словниках і довідниках зібрані знання, накопичені багатьма поколіннями. Ці книги вчать нас, зберігають наші сили і час, допомагають виправляти помилки.

У нашому інтернет-магазині «Робочі зошити і підручники» ми пропонуємо велику добірку словників і енциклопедій: фінансовий і економічний словники, англо-російський словник фінансових термінів, словник Даля, сучасна енциклопедія та ін.

www.ebook.in.ua - це доставка товарів по всій Україні, зручність замовлення і різноманітність навчальної та педагогічної літератури.


Порівняти товари (0)


Українська мова та література. Комплексний довідник абітурієнта

Українська мова та література. Комплексний довідник абітурієнта

Довідник абітурієнта укладено відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання, що затвердж..

60,00 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)