Дзвоніть нам
Vodafone 099-720-0293
Київстар   097-718-4120
Life             063-349-0952

Купити підручники в інтернет-магазині.

Підручник - це книга, що містить систематичний виклад знань у певній галузі і використовується як в системі освіти, на різних її рівнях, так і для самостійного навчання.

Підручники складаються з урахуванням вікових особливостей потенційної читацької аудиторії.

Від простоти, зрозумілості, правильності написання тексту підручника при його складанні залежить успішність шавчання по ньому учнів.

Купити підручники, розраховані на роботу дитини під керівництвом вчителя, можна в нашому інтернет-магазині «Робочі зошити і підручники».

В нашому магазині широкий вибір підручників і посібників для школярів, випускників шкіл та абітурієнтів: довідники і шпаргалки з української мови, літератури, історії, математики та інших шкільних предметів. Більшість видань супроводжено докладними описами, ілюстраціями. Також в нашому асортименті тести, література для спеціалізованих шкіл і інша навчальна література. Видання для абітурієнтів і випускників, які ви купите в нашому інтернет-магазині, стануть незамінними помічниками при здачі випускних і вступних іспитів.

www.ebook.in.ua - це доставка товарів по всій Україні, зручність замовлення і різноманітність навчальної та педагогічної літератури.


Уточнити пошук